Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

931-6260-ico-wu.jpg

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo podstawy braku wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot z erekcją powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie ze wzwodem, kiedy komplikacja występuje co najmniej w 75% prób i trwa to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody problemów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy dużą część dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły ani ochoty na seks. Warto wówczas zatroszczyć się o minimalizowanie momentów stresowych, relaks kamagra w zelu i normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania viagra

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz