Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Spośród najczęstszych powodów pojawienia się kłopotów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli odżywiamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym typowym jadłospisie nie ma zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie możemy się dziwić, że niestety potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy zapewne zafascynowani własną kobietą, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak wiadomo, rutyna niemalże zabija. W tym celu warto pogadać ze swoją partnerką, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić seks. Godne uwagopowabne ubrania, może jakieś sex zabawki, produkcje XXX bądź przebieranki. Możliwości, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Zbyt duży stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie sugeruje, że powinniśmy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której to stres sparaliżuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagraYou May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz