Kilka trików na silniejszy wzwód

5062-1743-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz