Wszystko o męskosci

2562-4998-ico-wu.jpg

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który normalnie jest przyjemnością, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz kamagra zel z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli spożywasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz