Proste? To do roboty, a raczej do sypialni!

7593-7264-ico-wu.jpg

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest też od możliwości organizmu. erekcja
Dlatego poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta oraz ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości wzwodu, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule radami, każdy z nas mógłby podać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj wypoczynku, masaż, kąpiel; smakowanie smacznego i wymyślnego dania; miło oraz spokojnie albo energicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz