Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

3984-1526-ico-wu.jpg

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Zabieg warto zapoczątkować od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować siłę nacisku. Każdą piętę trzeba badać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na dotykanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Dotykanie tych punktów jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki tym masażom pożycie łóżkowe viagramoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz