Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

5419-5913-ico-wu.jpg

Biała bluzka i czarna spódnica to komplet kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego stroju nabiera dojrzałego charakteru dzięki kunsztownym materiałom i dodatkom.
W takowym komplecie śnieżna bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany krój i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo wygięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny model z tkaniny. Taka tkanina nadaje jej lekko awangardowego stylu i przekonuje, że zakładająca ją panna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez czółenek na szpilce. My doradzamy połyskujące, srebrne szpilki o topowym, głęboko wyciętym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję zdobi wyrafinowany naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia wiele łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do sklepów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przenosi na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie torebki damskie

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz